Protiv Mezokovesda
50

Armin Hodžić postigao golčinu, njegov Fehervar ostao bez finala Kupa Mađarske

E. B.
Nogometaši Fehervara ispali su u polufinalu Kupa Mađarske od Mezokovesda uprkos sjajnoj partiji našeg internacionalna Armina Hodžića.

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine je uzvratni susret polufinala počeo na klupi za rezervne igrače, a u igru je ušao na poluvremenu pri vodstvu Mezokovesda rezultatom 1:0.

U 55. minuti su gosti uduplali prednost, a onda je Hodžić u 63. minuti postigao golčinu za 2:1 kada je iz voleja sa 15 metara zakucao loptu u same rašlje gola gostiju.

Do kraja susreta Fehervar je uspio stići do 2:2 pogotkom Stopire, no to mu nije bilo dovoljno za prolazak u finale s obzirom da je u prvom meču rezultat glasio 1:1, te je Mezokovesd prošao dalje zbog više postignutih pogodaka u gostima.