Koban sudar s golmanom
0

Adebayor igrao s jednim funkcionalnim okom

Adebayor u prodoru (Foto: Reuters)
Nogometaš Tottenhama Emmanuel Adebayor odigrao je cijelo drugo poluvrijeme na gostovanju kod Wigana (2-1) s jednim funkcionalnim okom.

Togoanac je bio asistent kod oba pogotka svoje ekipe u prvom poluvremenu, ali u nastavku je nivo njegove igre pao, a sada znamo i zašto je to bilo tako. List Independent prenosi da je Adebayor cijelo drugo poluvrijeme odigrao vidjevši samo na jedno oko što je prouzročio sudar sa suparničkim golmanom.

"Nisam mogao vidjeti loptu, protivnika, ništa. Ali dobar je osjećaj završiti utakmicu s jednim okom, te tri boda u džepu. Imao sam vrlo dobro prvo poluvrijeme, ali nažalost nisam to uspio prenijeti i u drugo zbog problema s okom", rekao je Adebayor za Independent.

Togoanac će u nedjelju na White Heart Laneu dočekati svoju bivšu ekipu, Arsenal, u susretu 7. kola engleskog Premiershipa.