{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Nastavlja se Beko S.ketch Street Basketbal turnir

16.9.2013. u 10:24
0
0
Nastavlja se Beko S.ketch Street Basketbal turnir
0
Drugog takmičarskog dana, Beko S.ketch Street Basketball 2013, turnira u “uličnoj košarci“ za osnovce i srednjoškolce, odigrani su preostali mečevi po grupama i četvrtfinalni mečevi u konkurenciji do 9. razreda osnovih škola.
Na turniru učestvuju 44 ekipe u tri konkurencije: do 9. razreda osnovne škole, do 2. razreda srednje škole, i do 4. razreda srednje škole.

Postignuti su sljedeći rezultati:

Do 9. razreda

Treće kolo:

O.Š. Grbavica 2 (ekipa 1) - O.Š. Hamdija Kreševljaković 10:12, Prva O.Š. Ilidža - O.Š. Mehmedalija Mak Dizdar 15:2, O.Š. Isak Samokovlija - Osma O.Š. Amer Ćenanović 15:3, O.Š. Grbavica 2 (ekipa 2) - Međunarodna O.Š. 15:0

Četvetfinala: O.Š. Mula Mustafa Bašeskija (ekipa 2) - Prva O.Š. Ilidža 15:1, O.Š. Isak Samokovlija - O.Š. Mula Mustafa Bašeskija 1 15:1, O.Š. Silvije Strahimir Kranjčević - O.Š. Hamdija Kreševljaković 15:0, O.Š. Grbavica 2 (ekipa 2) - Osma O.Š. Amer Ćenanović 15:6

Do 2. razreda:

Treće kolo: Srednja ekonomska škola (ekipa 1) - Druga gimnazija 4:15, Gimnazija Obala (ekipa 1) - Međunarodna srednja škola (ekipa 2) 15:12, Srednja medicinska škola - Međunarodna srednja škola (ekipa 1) 15:10, Tursko-bosanski Sarajevo koledž (ekipa 1) - Gimnazija Konjic 7:15

Četvrto kolo: Međunarodna srednja škola (ekipa 2) - Srednja ekonomska škola 1 15:7, Međunarodna srednja škola (ekipa 2) - Gimnazija Dobrinja (ekipa 1) 15:13, Gimnazija Konjic - Srednja medicinska škola 15:13, Međunarodna srednja škola (ekipa 1) - Gimnazija Obala (ekipa 2) 7:15

Peto kolo: Gimnazija Dobrinja (ekipa 1) - Druga gimnazija 7:15, Srednja ekonomska škola (ekipa 1) - Gimnazija Obala (ekipa 1) 7:15, Gimnazija Obala (ekipa 2) - Gimnazija Konjic 0:15, Srednja medicinska škola - Tursko-bosanski Sarajevo koledž (ekipa 1) 10:15

Do 4. razreda:

Treće kolo: Gimnazija Obala (ekipa 4) - Srednja ekonomska škola (ekipa 2) 0:15, Građevinsko-geodetska škola (ekipa 1) - Peta gimnazija 2 10:15, Tursko-bosanski Sarajevo koledž (ekipa 2) - Energetska škola 14:13, Gimnazija Obala (ekipa 6) - Građevinsko-geodetska škola (ekipa 2) 0:15, Gimnazija Dobrinja (ekipa 2) - Gimnazija Obala (ekipa 3) 2:15

Danas su svoje mečeve odigrali i posebni gosti takmičenja, članovi NVO “Svjetlo”. Takmičenje se nastavlja sutra, 16.09.2013. od 17:30 sati.

Raspored za ponedjeljak, 16. 9. 2013. godine:

Do 4. razredaA: Čtvrtfinala:

17:30 Srednja ekonomska škola (ekipa 2) - Građevinsko-geodetska škola (ekipa 1)

slijedi Građevinsko-geodetska škola (ekipa 2) - Gimnazija Dobrinja (ekipa 2)

slijedi Peta gimnazija (ekipa 2) - Međunarodna srednja škola (ekipa 3)

slijedi Gimanzija Obala (ekipa 3) - Tursko-bosanski Sarajevo koledž (ekipa 2)

Dječiji teren će biti otvoren od 12:00 sati.

Podsjećamo da će se finalni mečevi u sve tri konkurencije odigrati u srijedu, 18. 9. 2013. godine od 17:00 sati.

Više informacije na www.sketch.ba i Facebook stranici.

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: