sport
0

Milan prvi finalist Lige prvaka

U revanš utakmici polufinala UEFA-ine Lige prvaka Inter i Milan su odigrali neodlučeno 1:1. Zbog gola u gostima Milan se plasirao u finale.

Na prepunom San Siru na samom kraju prvog poluvremena, u sudačkoj nadoknadi prvi je poveo Milan pogotkom Andryja Schevchenka.

Bolju igru u prvom dijelu pružili su igrači Milana, dok je drugo poluvrijeme ipak pripalo Interu.

U 83. minuti susreta izjednačio je Inter pogotkom Martinsa, što je ipak bilo nedovoljno za plasman Intera u finale jer se ova utakmica igrala na za njih domaćem terenu.

Milan je prvi finalist Lige prvaka. Ovogodišnje veliko finale se igra 28. maja u Manchesteru. Sutra je na rasporedu revanš utakmica drugog polufinala između Reala i Juventusa.