6.9.2013. u 16:24
27
119
27
Naša košarkaška selekcija u Jesenicama konačno je slavila na Eurobasketu! Bili smo bolji od Crne Gore koju smo pobijedili rezultatom 76:70. Tekstualni prijenos utakmice mogli ste pratiti na portalu Klix.ba.
40' - Poooooobjeeedaaaaaaaa!

40' - Đedović siguran s linije za slobodna bacanja. 16,2 sekunde do kraja.

40' - Kakva sreća za Crnogorce! Šehovič pogađa tricu.

39' - Đedović pogađa! Samo tako momci! Imamo pet poena prednosti!

39' - Rice smanjuje na tri poena razlike.

38' - Kikanović pogađa za pet poena prednosti!!!

38' - Teletović pogađa oba slobodna bacanja.

37' - Novi poeni Gordića! Postigao je 17 poena i naš je najbolji košarkaš danas.

36' - Voooodimoooooooo! Koševi Đedovića za 64:63!

34' - Šutalo je pogodio. Imamo samo poen zaostatka.

33' - Šutalo pogađa tricu! Gubimo samo tri razlike!

33' - Rice pogađa za dva poena.

33' - Gordić polaže za minus četiri! Pavičević traži time out. BiH je mnogo bolja u posljednjoj četvrtini, sada je važno nastaviti u istom ritmu.

32' - Gordić pogađa tricu sa zvukom sirene.

32' - Teletović pogađa tricu.

31' - Vučević pogađa za prve poene u drugom poluvremenu.

31' - Gordić gubi loptu u našem prvom napadu.

30' - Kraj treće četvrtine. Crna Gora ima deset poena prednosti.

30' - Šta je sada pogodio Ivanović. Nemam kvalitet, ali ni sreće.

30' - Kakav potez Gordića! Zakucavanje s dvije ruke!

30' - Popović s linije za slobodna bacanja vraća prednost Crne Gore na deset poena.

29' - Kikanović pogađa jedno slobodno bacanje.

29' - Gordić polaže nakon ofanzivnog skoka.

28' - Ivanović pogađa tricu.

28' - Kakvo zakucavanje Teletovića uz faul!!!

28' - Dubljević za nova dva poena Crne Gore.

27' - Crna Gora ide na deset poena prednosti. Igra nam se ponovo raspala. Ne možemo ništa da pogodimo.

26' - Stipanović pravi petu ličnu grešku. Ostajemo bez Andrije do kraja utakmice.

26' - Gordić ubacuje tricu!

24' - Bjelica zakucava, a Petrović zove time out.

24' - Kikanović pogađa jedno od dva slobodna bacanja.

24' - Kikanović ide na liniju za slobodna bacanja. Gordić mijenja Wrigtha koji je postigao dva poena i imao devet skokova.

23' - Popović pogađa nakon promašaja naše selekcije.

22' - Rice pogađa jedno bacanje.

22' - Dva bacanja za Ricea nakon faula Amerikanca u našim redovima. Crnogorci dominiraju u skokovima.

21' - I Crnogorci vraćaju tricom.

21' - Šutalo postiže novu, svoju drugu tricu!

21' - Počelo je drugo poluvrijeme. Crnogorci postižu poene.

20' - Drugo poluvrijeme kasni zbog problema s jednim od semafora u dvorani.

20' - Uspjeli smo odbraniti posljednji napad. Na poluvrijeme idemo s tri poena zaostatka. Ipak, ovo je daleko najbolje poluvrijeme na prvenstvu do sada.

20' - Kikanović pogađa za dva poena. Selektor Crne Gore zove time out za posljednji napad u prvom poluvremenu.

20' - Velika borba na parketu. Naši košarkaši su daleko borbeniji nego na prve dvije utakmice.

19' - Šehović kažnjava naše promašaje u napadu. Pet poena prednosti za Crnu Goru.

18' - Novi poeni Crnogoraca. S druge strane Teletović promašuje šut za dva poena.

18' - Trica Šutala! Imamo samo poen zaostatka! Crna Gora traži time out.

17' - Đedović 2/2 sa slobodnih bacanja.

17' - Rice pogađa tricu.

16' - Kikanović siguran za treći poen iz ovog napada.

16' - Kikanović skače i pogađa uz dodatno slobodno bacanje.

16' - Bjelica pogađa za nove poene Crnogoraca nakon ofanzivnog skoka.

15' - Rice siguran s linije za slobodna bacanja. Crnogorci imaju četiri poena prednosti.

15' - Time out za Petrovića.

15' - Laki poeni za Stipanovića na asistenciju Teletovića.

14' - Aleksa Popović pogađa tricu.

13' - Šehović ponovo pogađa s velike udaljenosti. Tri poena za Crnogorce.

13' - Dva poena Šutala!

13' - Rice pogađa samo jedno slobodno bacanje.

12' - Dva poena kapitena Teletovića. Ovo su njegovi deseti poeni.

12' - Stipanović dovodi BiH u vodstvo! Idemooooooooooo!

11' - Trica Gordića nakon lijepe akcije.

11' - Počela je druga četvrtina. Crnogorci su u prvom napadu. Stipanović pravi faul nad Vučevićem.

10' - Kraj prvog perioda igre. Crnogorci vode četiri razlike. Naša ekipa djeluje bolje nego na prethodnim utakmicama. Odbrana je na višem nivou, ali imamo problema s realizacijom.

10' - Šehović pogađa tricu s više od 10 metara.

10' - Đedović pogađa jedno slobodno bacanje.

10' - Lična greška Teletovića. Vučević pogađa oba slobodna bacanja.

9' - Popović postiže jedno slobodno bacanje, ali su Crnogorci bolji u skoku.

9' - Teletović pogada za dva poena.

8' - Vučević nakon nekoliko ofanzivnih skokova postiže poene za vodstvo Crne Gore.

8' - Teletović potpuno bespotrebno diže tricu s devet metara i promašuje obruč.

7' - Stipanović gubi loptu u napadu, a Wright pravi faul nad Šehovićem.

6' - Dubljević pogađa trojku.

5' - Đedović uspješno završava kontra napad. Vodimo četiri razlike!

5' - Wright ponovo dovodi našu selekciju u vodstvo.

5' - Dubljević poravnava rezultat.

4' - Wright promašuje oba bacanja.

4' - Dobra odbrana i kontra napad za Wrighta koji je fauliran.

3' - Još jedna trica Teletovića! Vodimo 6:4!

2' - Teletović pogađa tricu iz kornera!

2' - Rice promašuje šut za tri poena, ali Sekulić skače i pogađa za četiri razlike.

2' - Teletović i Wright promašuju šuteve za dva poena. Crnogorci su u napadu.

1' - Bjelica pogađa za prvo vodstvo Crne Gore.

1' - Prvi napad predvodi Wright! Sretno momci!

- - Za Crnu Goru igraju Šehović, Popović, Sekulić, Bjelica i Rice.

- - Utakmicu za našu reprezentaciju počinju Mašić, Wrigth, Đedović, Teletović i Stipanović.

- - Svirane su himne obje zemlje. Uskoro počinje utakmica u Jesenicama.