Košarka
71

Odlične partije bh. košarkaša u NBA ligi, Teletović postigao 25, Nurkić 17 poena

Bh. košarkaši u NBA ligi upisali su sinoć nastupe za svoje ekipe. Mirza Teletović je odigrao sjajnu utakmicu, ali su njegovi Milwaukee Bucksi poraženi od Washington Wizardsa, dok je Jusuf Nurkić također pružio dobru partiju u pobjedi Denver Nuggetsa nad Orlando Magicom

Bucksi su poraženi od Wizardsa rezultatom 105:110, a ekipu Washingtona je do pobjede predvodio John Wall s 24 poena. Najefikasniji je u timu Milwaukeeja bio je Giannis Antetokounmpo s 28 poena, dok je 25 ubacio Teletović. Na parketu je Mirza proveo 26 minuta, te je osim 25 poena upisao tri skoka i jednu blokadu.

Nurkić je sinoć mogao biti mnogo zadovoljniji jer su Nuggetsi pobijedili Magic rezultatom 121:113. Popularni Juka je odigrao 21 minutu te postigao 17 poena. Imao je osam skokova te jednu blokadu. Najefikasniji u ekipi Denvera bio je Danilo Gallinari s 21 poenom, dok je 24 za Magic postigao Evan Fournier.

Milwaukee Bucksi imaju omjer 11 pobjeda i 11 poraza, a Denver Nuggetsi 9 pobjeda i 15 poraza.