Košarka
6

Košarkašice Vodica pobjednice turnira u Vitezu

FENA
Podjelom odličja i pehara najuspješnijim ekipama završen je međunarodni košarkaški turnir za kadetkinje pod nazivom "Dani ženske košarke Vitez 2012", koji je održan u Vitezu.

Uz domaće igračice iz Viteza, na turniru su nastupile košarkašice Vodica, Kozare, BH Starta, Trogira i Kengura. Turnir je svečano otvorio načelnik Viteza Vlado Alilović, a nakon subotnjih odigranih susreta po grupama, u nedjelju su igrane utakmice za plasman od prvog do šestog mjesta.

U utakmici za peto mjesto Kengur je svladao Kozaru, dok je treće mjesto osvojio sastav BH Starta svladavši ekipu Trogira.

U finalnom susretu mlade košarkašice Vodica bile su uspješnije od Vitežanki te na koncu slavile pobjedu rezultatom 58:46.