Košarka
0

EuroBasket: BiH - Francuska 62:79

Sarajevo-x.com
U svom drugom nastupu na košarkaškom Evropskom prvenstvu, koje se igra u SCG, reprezentacija Bosne i Hercegovine je zabilježila novi poraz. Ovog puta bolja je od BiH bila reprezentacija Francuske.

Naša reprezentacija je utakmicu počela sasvim dobro, najviše zahvaljujući odlično raspoloženom Damiru Mršiću.

Na poluvremenu je bilo 36:31 za Bosnu i Hercegovinu. Dobru igru naši momci su nastavili sve do početka treće četvrtine, da bi Francuzi krajem treće četvrtine počeli stizati rezultat i prešli u vodstvo. Nešto kasnije su zbog ličnih pogrešaka isključeni Kenan Bajramović i Jasmin Hukić, što je našu reprezentaciju učinilo još slabijom u odnosu na protivnika, a rezultatska prednost Francuza do kraja utakmice je ostala nažalost nedostižna.

Francuska je na kraju pobijedila sa čak 17 koševa prednosti.

Vaše reakcije možete ostaviti na našem forumu.