Potvrdila policija
0
Bijeljina: Iz teretnog vozila na parkingu ukradeno 450 litara nafte
Piše: D. R.
|
07.04.2026.
Bijeljina (Foto: A. K./Klix.ba)
Poslušajte članak
0:00 / 0:00
Policijska uprava Bijeljina saopćila je da je na području ovog grada došlo do krađe naftnih derivata.
Kako su naveli, iz teretnog vozila je ukradeno oko 450 litara naftinih derivata.
"Policiji je prijavljeno da se krađa dogodila na parkingu pravnog lica na području grada", naveli su iz PU Bijeljina.
Policija je obavila uviđaj, a o događaju je obaviješten dežurni tužilac.
Možda vas zanima
Tržište novih automobila
Prodaja se guši u polovnjacima: Maj odličan za Škodu, Volkswagen, Toyotu i Opel, ali loš za tržište
12 sati
Rival Zmajeva u grupi
Generalna proba bez sjaja: Švicarska pred samo 6.000 gledalaca remizirala protiv žilave Australije
7 sati
Zagrijava se atmosfera
St. Louis od jutra preplavljen zastavama BiH, Zmajeve će bodriti 20.000 navijača
12 sati
Plan je početi s naplatom
Benjamina Karić obećala da će stanovnicima Novog Sarajeva vinjeta za parking koštati do 50 KM godišnje
10 sati
Snosit će odgovornost
Anja Ljubojević se javila iz bolnice nakon nesreće: "Bila sam na fešti, popila sam par pića"
17 sati