Naselje Otoka
107
Sarajevo: Lopovi sa automobila ukrali četiri točka, "operaciju" obavili u dvije noći
Piše: A. L.
Foto: Čitalac
12.01.2025.
Za sada nepoznati lopovi su u naselju Otoka u Sarajevu ukrali s jednog automobila četiri točka.
Kako nam je javila čitateljica s čijeg su automobila ukradeni točkovi, lopovi su to učinili u dvije noći.
Prvo su joj u periodu između 31. decembra i 3. januara ukrali dva točka i odvrnuli šarafe na preostala, da bi se ovog vikenda vratili i odnijeli preostala.

Kako nam je kazala, slučaj je u oba navrata prijavila Policijskoj upravi Novi Grad.
Osim što su joj ukradene gume, vlasnici automobila je uništen zadnji brisač, pragovi i plastike iznad točkova.
Možda vas zanima
Nemaju potreban mir
Da li NS BiH ponavlja grešku koju je napravio i uoči Svjetskog prvenstva 2014. godine?
8 sati
Nakon kraha u PIC-u
Žestoka poruka iz Ambasade SAD-a: Zbog evropske neodlučnosti, preispitat ćemo svoje prisustvo u BiH
20 sati
Duel u St. Louisu
Barbarez: Džeko najvjerovatnije neće igrati protiv Paname, želimo sačuvati svježinu kod nekih igrača
7 sati
Poruke iz Crne Gore
Evropa čeka odgovor Beograda, Merz jasno poručio Vučiću: "Ne može se balansirati između Rusije, Kine i EU"
5 sati