BiH
0

Mostarske mažoretkinje osvojile 3 zlatne medalje u Rumuniji

FENA
Mostarske mažoretkinje osvojile su tri zlatne medalje na Europskom prvenstvu koje se protekli vikend održalo u gradu Cluj-Napoca, u Rumuniji, priopćeno je iz Ureda predsjednice Mostarskih mažoretkinja.

Riječ je o kategoriji formacijama pom-ponovima, i to u kategoriji kadeti, juniori i seniori.

Kada je riječ o štapu, najtežoj kategoriji na natjecanju u formacijama, Mostarske mažoretkinje također su briljirale osvojivši u kategoriji kadeti štap srebrenu medalju, te u kategoriji seniori štap brončanu medalju, dok su juniorke u štapu ostvarile četvrto mjesto.

Mostarke su se također natjecale u manjim kategorijama - duo pom-pon seniori, te i u toj kategoriji osvojile srebrenu medalju.

Sve kategorije u kojima su mostarske mažoretkinje ostvarile medalje najteže su kategorije na cijelom natjecanju.

Do sada je ovo bilo najveće europsko natjecanje na kojemu je sudjelovalo oko 2,000 učesnica iz 10 europskih zemalja, navodi se u priopćenju.