sport
0

Željezničar - Sarajevo 0:0

FENA
U prvom susretu četvrtfinala nogometnog Kupa Bosne i Hercegovine Željezničar i Sarajevo su na stadionu Grbavica, pred oko 7.000 gledalaca, igrali neriješeno 0:0.

Susret je protekao u obostranoj lošoj igri, a nešto konkretniji su bili nogometaši Sarajeva, koji su imali dvije prilike za gol. S druge strane, Željezničar za 90 minuta nije stvorio niti jednu šansu, izuzimajući udarac Štilića u 17. minuti sa 25 metara.

Željezničar je od 40. minute ostao sa igračem manje, nakon što je Jahić, zbog grubog starta nad Marcianom dobio crveni karton.

Uzvratna utakmica na rasporedu je 22. novembra na stadionu Asim Ferhatović Hase.

Rezultati prvih susreta četvrtfinala nogometnog Kupa Bosne i Hercegovine:

SARAJEVO: Željezničar - Sarajevo 0:0 ZENICA: Čelik - Borac 2:0 ŠIROKI BRIJEG: Široki Brijeg - Modriča 2:0