Lagana pobjeda
10

Tottenham s pola snage savladao Swansea i plasirao se u polufinale FA cupa

Ekipa Tottenhama savladala je Swansea u susretu četvrtfinala engleskog FA cupa rezultatom 3:0.

Već u 11. minuti, Pijetlovi su stigli u vodstvo. Eriksen je napravio odličan solo-prodor, a onda perfektnim udarcem s nekih 20-ak metara pogađa desni gornji ugao golmana Nordfeldta. Do poluvremena je ekipa iz Londona imala još tri izuzetno dobre prilike, a onda u prvoj minuti sudijske nadoknade postižu drugi pogodak.

Ovaj put asistenciju je upisao Sissoko, a Lamela udarcem s vrha kaznenog prostora pogađa za 2:0.

U drugom poluvremenu Tottenham je mirno kontrolisao prednost, a konačnih 3:0 postavio je Eriksen u 62. minuti na asistenciju Lucasa Moure.

Ovom pobjedom, Tottenham se plasirao u polufinale engleskog FA cupa, a zanimljivo, polufinale i eventualno finale igrat će pred svojom publikom.