Bijela grupa
3

Wozniacki i Svitolina zabilježile pobjede u drugom kolu WTA Finalsa

Caroline Wozniacki (Foto: EPA-EFE)
Caroline Wozniacki i Elina Svitolina slavile su u drugom kolu Bijele grupe WTA Finalsa u Singapuru.

Wozniacki je do prve pobjede na turniru stigla danas savladavši Petru Kvitovu rezultatom 2:1. danska teniserka je dobila prvi set rezultatom 7:5, Čehinja je uzvratila u drugom setu sa 6:3, a Wozniacki je slavila u trećem sa 6:2.

Svitolina je također nakon tri seta slavila i to nad Karolinom Pliškovom. Ukrajinki je pripao prvi set sa 6:3, Čehinja uzvraća u drugom sa 6:2, a u odlučujućem setu Svitolina je bila bolja sa 6:3.

Svitolina je prva u grupi sa skorom 2-0 i set-razlikom 4:1, Pliškova je na drugoj poziciji sa skorom 1-1 (3:2), Wozniacki je treća (1-1, 2:3), dok je posljednja Kvitova (0-2, 1:4).