Prošli bez problema
41

Nadal i Federer sigurnim pobjedama na Roland Garrosu zakazali veliki derbi u polufinalu

Španac Rafael Nadal i Švicarac Roger Federer zahvaljujući današnjim pobjedama plasirali su se u polufinale Roland Garrosa.

Nadal je za malo manje od dva sata bio bolji od Japanca i sedmog tenisera svijeta - Keija Nishikorija, a konačni rezultat glasio je 3:0.

Prvi set Španac je riješu u svoju korist rezultatom 6:1, da bi isti scenario bio viđen i u drugom setu. U odlučujućem, trećem setu, Nadal je rezultatom 6:3 osigurao pobjedu i plasman u polufinale.

Nadal će u polufinalu igrati protiv Švicarca Rogera Federera koji je u švicarskom derbiju porazio Stana Wawrinku rezultatom 3:1 u setovima.

Susret između Nadala i Federera na rasporedu je u petak s početkom u 13:00 sati.