Đokovića kamere snimile tokom meča Nadala i Zvereva: "Gotovo je, gotovo"

E. K.
Novak Đoković (Foto: Screenshot)
Najbolji teniser svijeta Novak Đoković nije želio propustiti vjerovatno posljednji meč velikog rivala Rafaela Nadala na Roland Garrosu.

Španac je u prvom kolu Otvorenog prvenstva Francuske poražen od Nijemca Alexandera Zvereva, a na tribinama Philippe Chatrier stadiona su bila brojna poznata lica među kojima je bio i Đoković.

Đokovića su kamere snimile u završnici drugog seta kada je Nadal propustio priliku da izjednači rezultat u setovima na 1:1.

Zverev je vratio brejk zaostatka i izjednačio rezultat na 5:5, a kasnije i osvojio drugi set nakon čega je Đoković izgovorio "da je gotovo".

Upravo nakon desetog gema u drugom setu režiser je snimio Đokovića kako klima glavom i izgovara "gotovo, gotovo" što se na kraju i ispostavilo tačnim.

Inače, Đoković je nakon drugog seta i napustio stadion.

Nadal je poražen od njemačkog tenisera rezultatom 3:0 u setovima te po prvi put u karijeri okončao takmičenje u prvom kolu Roland Garrosa i vrlo vjerovatno nagovijestio brzi kraj karijere.