84

Stonoteniserke Spina prvakinje BiH, odigrana i završnica Kupa za muškarce

E. B.
STK Spin 2012
Stonoteniski klub Spin 2012 je osvojio titulu prvaka Bosne i Hercegovine u ženskoj konkurenciji.

U duelu za prvaka BiH sastale su se ekipe iz Sarajeva, a stonoteniserke Spina su pobijedile Aladžu rezultatom 4:1 i na taj način su osmi put zaredom odbranile titulu prvakinja Bosne i Hercegovine.

Osim prvakinja u ženskoj konkurenciji dobili smo i pobjednike Kupa Bosne i Hercegovine u muškoj.

To je Stonoteniski klub HT Eronet iz Mostara koji je u polufinalu sa 3:0 pobijedio Hasspin iz Jablanice, dok je istim rezultatom u finalu bio bolji od Aladže.

STK HT Eronet

Ekipa u sastavu Luka Matković, Adnan Šehić, Marko Vučijak, Daniel Mijatović, Filip Palameta i trener Toni Vranjić je sedmi put u posljednjih osam godina osvojila Kup BiH.

Prije desetak dana Mostarci su osvojili i titulu prvaka BiH.