Svjetski kup
33

Suter pobijedila na spustu u Garmisch-Partenkirchenu, Muzaferija bez bodova

Corinne Suter (Foto: Twitter)
Švicarska skijašica Corinne Suter (27) pobijedila je na današnjem spustu Svjetskog kupa koji se vozio u njemačkom zimovalištu Garmisch-Partenkirchenu.

Suter je pobijedila s vremenom 1:40.74, a iza sebe je ostavila sunarodnjakinju Jasmine Flury za 51 stotinku te Austrijanku Corneliju Huetter koja je zaostala 78 stotinki.

Za švicarsku skijašicu ovo je bila četvrta pobjeda u Svjetskom kupu, a od toga je tri ostvarila u spustu, dok je jednom slavila u super veleslalomu.

Bh. skijašica Elvedina Muzaferija utrku je završila na 35. mjestu pa tako nije uspjela osvojiti bodove. Imala je vrijeme 1:44,92, odnosno za pobjednicom je zaostala 4,18 sekundi.

Inače, bila je ovo pretposljednja utrka Svjetskog kupa skijašica prije početka Zimskih olimpijskih igara.

Još će se sutra, također u Garmischu, održati super veleslalom.