15 stotinki prednosti
250

Pogledajte kako je Muzaferija pala pri vodstvu u posljednjem superveleslalomu sezone

E. B.
Elvedina Muzaferija je danas imala priliku napraviti veliki rezultat na završnom superveleslalomu sezone, no pala je pri vodstvu na stazi.

Muzaferija je na prvom prolazu imala 15 stotinki prednosti nad liderkom Ester Ledeckom, no samo dvije kapije poslije izgubila je ravnotežu i pala, te nije završila utrku.

Srećom po našu najbolju skijašicu, odmah se podigla, što znači da se nije povrijedila, te ćemo je gledati sutra u posljednjem nastupu u Svjetskom kupu ove sezone imati sutra kada će u 11:15 sati biti održan završni spust.

Ledecka je, inače, slavila danas, a Lara Gut-Behrami je sedmim mjestom osvojila Mali kristalni globus u superveleslalomu. Gut-Behrami je već ranije osvojila i Veliki kristalni globus za najbolju skijašicu svijeta.