Nema joj ravne
50

Mikaela Shiffrin superiorno slavila na slalomu u Kranjskoj Gori

Mikaela Shiffrin nastavila je s pobjedama. Amerikanka je danas slavila na slalomu voženom u kranjskoj Gori.

Najbolja skijašica svijeta je danas ostvarila devetu pobjedu u sezoni i 40. ukupno u karijeri.

Shiffrin je slavila s vremenom 1:43.50, što je za 1.64 sekunde bilo bolje od drugoplasirane Šveđanke Fride Hansdotter, te 1.87 sekunde od Švicarkinje Wendy Holdener.

Shiffrin je povećala vodstvo u ukupnom poretku Svjetskog kupa na 721 bod ispred drugoplasirane Wendy Holdener, dok u poretku slalomašica ima 235 bodova više od drugoplasirane Slovakinje Petre Vlhove koja je u Kranjskoj Gori osvojila četvrto mjesto.

Sljedeća utrka Svjetskog kupa za skijašice se vozi za dva dana slalomom u austrijskom Flachauu.