Rukometna premijer liga
2

Zeničani lako protiv rukometaša Kaknja

(Foto: Klix.ba)
U Gradskoj areni Zenica večeras je odigrana utakmica 14. kola Rukometne premijer lige za muškarce, u kojoj su se sastali ekipe RK Čelik i RK Kakanj.

Rukometaši Čelika su večeras pod palicom novog trenera, Zdene Antovića, odradili veoma dobar posao savladivši rukometaše Kaknja rezultatom 33:22.

Prvo poluvrijeme Zeničanima je bio samo dobar vjetar u leđa za drugi dio susreta gdje su potvrdili dobru igru. U prvom djelu upisali su 16 poena, od čega su po četiri poena postigli Kadić i Begagić, dok su gosti upisali pet poena manje i tako zaključili prvo poluvrijeme rezultatom 16:11.

U drugom poluvremenu skoro pa ista igra prvog poluvremena. Zeničani su postigli gol više, dok su Kakanjci upisali novih 11 golova, pa je pobjeda pripala rukometašima Čelika rezultatom 33:22.

Najbolji u redovima Čelika bio je Davor Kadić sa 12 poena, a Zaimović sa šest golova bio je najefikasniji igrač gostiju iz Kaknja.