Uprkos porazu
0

Izviđač pružio dobar otpor Meshkovu na otvaranju SEHA lige

FENA
Rukometaši Izviđača odigrali su solidnu utakmicu na otvaranju SEHA lige protiv Meshkova, iako su na kraju morali pružiti ruku bjeloruskom prvaku koji je slavio pobjedu rezultatom 33:29.

Gosti su bolje otvorili susret te su nakon osam minuta igre imali prednost 5:1. Bh. prvak uspio je do kraja poluvremena uhvatiti priključak pa se na odmor otišlo pri rezultatu 17:17.

Izviđač je dobro ušao u nastavak, preuzeo vodstvo koje je držao sve do 50. minute. Ipak, u zadnjih deset minuta Izviđač je ostao bez snage, što je iskoristila daleko iskusnija momčad Meshkova te su gosti na kraju došli do pobjede 33:29.

Najzaslužniji za pobjedu Meshkova bio je Maxim Baranau koji je postigao 11 golova iz isto toliko pokušaja.

Vedran Delić sa 7 golova bio je najučinkovitiji kod Izviđača, Marko Vukić postigao je 6, a Dragan Šoljić 5 golova.

Izviđač sljedeće srijede u drugom kolu SEHA lige ugošćuje ekipu Nexea.