Katastrofalna igra u Polvi
0

Estonci deklasirali reprezentaciju BiH

Sarajevo-x.com
Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u dvorani Mesikapa Hall u Polvi od rukometne selekcije Estonije sa 35:30, u okviru trećeg kola kvalifikacija za Euro 2012. godine.

Naši rukometaši odigrali su katastrofalnu utakmicu protiv Estonije, a zasluženi poraz udaljio je našu selekciju od željenog drugog mjesta u kvalifikacijskoj grupi.

Naši "najbolji" rukometaši od samog početka susreta djelovali su bezidejno i bezvoljno, što su domaći igraći maksimalno koristili i imali prednost od prve do posljednje minute.

Na poluvrijeme utakmice otišli smo sa tri gola zaostatka i neosnovanom nadom da bi u drugom poluvremenu mogli preokrenuti rezultat i doći do toliko potrebne pobjede.

U drugom poluvremenu naši rukometaši nastavili su u istom tempu, a njihova je prednost išla do šest golova razlike.

Ovo je prvi poraz naše reprezentacije u pet susreta sa Estoncima.