Osmina finala LP
8

Četiri gola Panića i dva Vranješa u minimalnom porazu rukometaša Meškova

Panić i Vranješ igrali za Meškov (Foto: Twitter)
Rukometaši Motora pobijedili su na domaćem terenu u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka ekipu Meškov rezultatom 32:30 te su tako stekli solidnu prednost uoči revanša.

Domaća ekipa je bolje igrala od početka meča te donekle iznenadila goste iz Bresta koji su bili blagi favoriti. Dominirali su do poluvremena te na odmor otišli s tri gola prednosti (15:12).

U nastavku meča proradio je napad Meškova te su uspjeli do kraja susreta smanjiti prednost na konačnih 32:30.

Najbolji u pobjedničkom timu bio je Malasinskas sa sedam golova dok su po četiri postigli Denysov, Horiha, Kubatko i Pukhouski. Baranau je bio najbolji kod Meškova s 10 golova, dok je Skupe postigao pet. Za Meškov su igrali i dva reprezentativca BiH. Marko Panić je postigao četiri gola, dok je Vladimir Vranješ dodao još dva.

Revanš se igra za sedam dana.

Pobjede su večeras ostvarili još Veszprem, PSG i Porto, dok je meč Zagreba i Flensburga odgođen.