Prijateljski meč
18

Zvijezda iz Gradačca nakon preokreta savladala Slobodu

Ekipa Slobode poražena je od Zvijezde iz Gradačca u prijateljskom meču nakon preokreta, a konačan rezultat bio je 2:1.

Premijerligaš je u vodstvo došao početkom drugog poluvremena. U prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a gledaoci su pored odličnog tempa vidjeli tek nekoliko prilika na obje strane.

Ipak, u 57. minuti ekipa Slavka Petrovića stiže u vodstvo. Grešku u odbrani Zvijezde koristi Bekić koji krade loptu i nesebično upošljava Mijića, a on postiže pogodak za 1:0.

Samo 12 minuta nakon toga, tim iz Gradačca je stigao do poravnanja. Strijelac pogotka bio je rezervista Kesić, a onda u samom finišu, tačnije u 86. minuti, Ćivić uspješno realizuje kazneni udarac i donosi preokret, odnosno pobjedu svojoj ekipi.