Domaćini osvojili bodove
25

Zvijezda i GOŠK upisali pobjede u posljednje dvije utakmice 4. kola Prve lige FBiH

Nogometaši GOŠK-a iz Gabele i Zvijezde iz Gradačca upisali su domaće pobjede u preostala dva susreta 4. kola Prve lige Federacije BiH.
Zvijezda je do pobjede protiv Gradine iz Srebrenika došla golovima Huseinbašića u 15. i Živkovića u 52. minuti, a konačan rezultat na kraju je glasio 2:0. Ovo je za tim iz Gradačca prvi trijumf u ovoj sezoni.

U drugom meču, GOŠK je nakon preokreta došao do pobjede protiv Jedinstva iz Bihaća. Gosti su poveli golom Mujagića iz penala, dok je poravnanje domaćem timu donio Bošković.

Konačnih 2:1 za preokret GOŠK-a i na kraju će se ispostaviti pobjedu i tri boda donio je Šantić golom u 58. minuti.

Tabela Prve lige Federacije BiH nakon današnje dvije utakmice, barem na vrhu, ostaje ista, a vodeći je TOŠK iz Tešnja sa 10 osvojenih bodova, koliko ima i Igman.

Bratstvo i Radnik iz Hadžića su na trećoj i četvrtoj poziciji sa po sedam osvojenih bodova.