Savladali GOŠK
461

Zrinjskom dosuđena dva penala o kojima će se mnogo pričati

U 19. kolu Premijer lige BiH Zrinjski je jučer kao domaćin rezultaton 3:2 savladao GOŠK iz Gabele, a nakon meča u plan su izbili penali koje je dosudio sudija Emir Spahalić iz Mostara.

GOŠK je u ovom meču dva puta vodio, Zrinjski se vraćao i na kraju slavio zahvaljujući hattricku Miloša Filipovića.

Ipak, Zrinjski je dva od tri gola postigao s bijele tačke, a odluke sudije Spahalića da dosudi penale podigle su veliku prašinu. Dosuđene penale možete pogledati na videozapisu.

Filipović je golove iz penala postigao u 54. i 70. minuti, dok je pobjednički gol stigao u 89. minuti susreta.

Trener Zrinjskog Blaž Slišković bio je razočaran igrom svoje ekipe te je nakon meča kazao da on i njegovi igrači zaslužuju kritike.