Utrecht poveo
156

Zrinjski u nadoknadi prvog poluvremena primio nevjerovatan pogodak

Nogometaši Zrinjskog gube rezultatom 1:0 nakon prvih 45 minuta revanš utakmice drugog pretkola Evropske lige protiv Utrechta.

Holandska ekipa dominirali je u prvom poluvremenu, imala veliki broj dobrih prilika, a do gola su stigli u drugoj minuti sudijske nadoknade i to na nestvaran način.

Gustafson je uputio dosta jak udarac iz slobodnog udarca, a iako se činilo da je heroj prvog meča odigranog u Holandiji golman Brkić uhvatio loptu bez puno problema, ona mu je nekako prošla kroz noge i završila u mreži.

Gledatelji na stadionu Pod Bijelim brijegom su zanijemili, a u nastavku meča očekuju od svojih ljubimaca da igraju ofanzivnije i pokušaju izjednačiti te tako produžiti san o prolasku u narednu fazu takmičenja.