Zrinjski u finišu utakmice došao do remija protiv Mladosti u Mostaru

F. Z.
Zrinjski - Mladost (Foto: R. D./Klix.ba)
(Foto: R. D./Klix.ba)
HŠK Zrinjski dočekao je večeras na stadionu Pod Bijelim brijegom ekipu Mladosti iz Doboja kod Kaknja. Susret je završen rezultatom 1:1.

Prvi pokušaj na susretu imali su nogometaši Mladosti iz Doboja kod Kaknja. Šutirao je Rustemović, ali nije bio precizan. Domaćin je prijetio i u 32. minuti susreta preko Čurjurića, ali je lopta završila u živom zidu gostujuće ekipe.

Posljednju priliku u prvom poluvremenu imala je Mladost, ali je pokušaj Hadžića bio neprecizan.

Mladost je ponovo prijetila u 50. minuti susreta, ali je pokušaj Delića zaustavio Soldo. Nastavila je Mladost da prijeti, a pokušaj Hadžića nakon asistencije Fanima ponovo je završio Soldo.

Gosti su do vodstva došli u 66. minuti susreta. Fanimo je centrirao, a mrežu domaćih zatresao je Vazda. Domaći su do izjednačenja došli preko Rustemovića u 90. minuti susreta, a vezni nogometaš bio je precizan s bijele tačke.

Zrinjski nakon ove utakmice zauzima šesto mjesto na tabeli s 27 bodova, dok Mladost na pretposljednjem ima 13.