65

Zrinjski se lako obračunao s još jednom ekipom iz HNL-a i upisao novu pobjedu

D. P.
Nova lagana pobjeda Mostaraca (Foto: HŠK Zrinjski)
Osvajač duple krune u bosanskohercegovačkom nogometu, ekipa mostarskog Zrinjskog, upisala je još jednu pobjedu na pripremama, a ovoga puta "pala" je zagrebačka Lokomotiva rezultatom 3:0.

Zrinjski je prije tri dana slavio protiv Varaždina rezultatom 3:1, a danas je još ubjedljivije savladan još jedan član elitnog ranga hrvatskog nogometa (Prva HNL).

Prvaci BiH gostovali su na čuvenoj Kajzerici i tu ostvarili rutinsku pobjedu rezultatom 3:0.

Za vodstvo gostiju pogodio je Nemanja Bilbija u 18. minuti, a u nastavku smo vidjeli još dva gola.

U 76. minuti pogodio je Franko Sabljić za 0:2, a konačnih 0:3 postavio je Zvonimir Kožulj dvije minute prije kraja utakmice za novu pobjedu Zrinjskog.

To je forma koja sigurno može radovati navijače Mostaraca uoči početka kvalifikacija za Ligu prvaka. Zrinjski će prvi duel protiv armenskog prvaka Urartua igrati na gostovanju 11. jula u 17 sati.