BHT Premijer liga
0

Zrinjski savladao Široki Brijeg rezultatom 1:0

Nogometaši Zrinjskog slavili su večeras u okviru 2. kola BHT Premijer lige nad Širokim Brijegom minimalnim rezultatom 1:0.

Utakmica u Mostaru počela je sa 15 minuta zakašnjenja jer na stadionu Pod Bijelim Brijegom nije bilo vozila Hitne pomoći.

Viceprvak BiH Široki u prvim minutama susreta nije podsjećao na ekipu iz pršle sezone. Dominacija utakmice i kontrola igre bila je na strani Zrinjskog koji dolazi u vodstvo u 22. minuti. Nakon gužve i kornera u kaznenom prostoru Marjanović iz okreta pogađa mrežu Bilobrka.

Pred kraj prvog poluvremena nogometaši Širokog su živnuli. Prvo je Ančić izašao sam pred Melhera, ali lopta odlazi preko gola. Dvije minute do odmora, Wagner i Džidić su imali dobru priliku, ali su loše reagovali.

Široki je u drugom poluvremenu bio nešto bolji, ali je mreža Zrinjskog mirovala.