10

Zrinjski savladao Hajduk II golovima Filipovića i Mešanovića

Na stadionu Podavala u Gabeli danas je odigrana prijateljska utakmica između Zrinjskog i Hajduka II u okviru polufinala Memorijala Andrije Ankovića. Plemići su pobijedili rezultatom 2:1.

Za Zrinjski su protiv Hajduka II od prve minute zaigrali Pirić, Blaić, Lučić, Katanec, Stojkić, Jamak, Tomić, Jović, Bilbija, Filipović i Mešanović.

Hajduk II je poveo golom Llanosa u 9. minuti, a izjednačenje Zrinjskom donio je Filipović samo dvije minute kasnije. Rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu su Plemići došli do preokreta. Dogodilo se to u 77. minuti kada je Mešanović pogodio iz penala za 2:1. Rezultat se više nije mijenjao, pa je Zrinjski upisao pobjedu i plasirao se u finale Memorijala Andrije Ankovića, koje se igra u nedjelju.