Liga za prvaka
0

Zrinjski razbio Krupu, sjajan debi Sliškovića

(Foto: Klix.ba)
Nogometaši Zrinjskog pobijedili su na stadionu Pod Bijelim Brijegom u okviru 1. kola Lige za prvaka ekipu Krupe s uvjerljivih 4:0.

Mostarci su odmah na početku utakmice poveli kada se Mešanović sjajno snašao i sa 13 metara pogodio mrežu Ilića.

Sjajna akcija domaćih viđena je deset minuta kasnije. S desne strane je ubacio Filipović, a Bilbija glavom pored odbrane gostiju udvostručuje prednost Plemića.

Bilbija je samo pet minuta kasnije sjajno ubacio, a Todorović glavom pogodio za velikih 3:0 ekipe koju je nedavno preuzeo Blaž Slišković.

U nastavku utakmice nije bilo toliko uzbuđenja sve do 72. minute kada je viđen nevjerovatan autogol golmana Krupe Ilića.

Lider Zrinjski je s novom pobjedom povećao prednost u odnosu na Željezničar na četiri boda, ali i utakmicom više, dok je Krupa na šestom mjestu.