U velikom stilu
166

Zoran Kvržić majstorskim pogotkom donio pobjedu Kayserisporu

Nogometaši Kayserispora pobijedili su na domaćem terenu u okviru 1. kola turske Super lige ekipu Kašimpaše rezultatom 1:0, a za prva tri boda u sezonu mogu biti zahvalni bh. reprezentativcu Zoranu Kvržiću.

Naime, naš nogometaš je postigao jedini pogodak na utakmici i to već u drugoj minuti meča.

Subasi je ubacio s lijeve strane, a Kvržić je uhvatio loptu volejom te je pospremio u mrežu za vodstvo Kayserispora.

[TWITTER]1305159152587755520[/TWITTER]

Ostatak meča je u potpunosti pripao ekipi Kašimpaše koja je u potpunosti dominirala s posjedom lopte i velikim brojem prilika pred domaćim golom. Ipak, Kayserispor je izdržao sve nalete i slavio važnu pobjedu na otvaranju nove sezone.

Kvržić je odigrao svih 90 minuta za pobjednički tim, baš kao i Haris Hajradinović u dresu Kašimpaše.