6

Željezničar savladao Famos u prijateljskoj utakmici na Grbavici

Nogometaši Željezičara, koji nisu nastupili u jučerašnjoj utakmici 1. kola BHT Premijer lige BiH protiv Olimpica, odigrali su prijateljski susret s niželigašem Famosom. Pridružili su im se Kerim Memija i Damir Sadiković, koji su na Otoci zaigrali u drugom poluvremenu. Bilo je 4:0 za Plave.

Plavi su već u prvom poluvremenu pokazali da su kvalitetnija ekipa te su postigli tri gola. Prvi je postigao Varea lijepim udarcem iz voleja, potom je iz penala pogodio Hadžiahmetović, a treći gol je djelo Turkovića.

Nogometaši Famosa su najbolju priliku imali sredinom prvog dijela susreta, ali se ispriječila prečka. Na odmor se otišlo pri rezultatu 3:0 za Plave.

U nastavku utakmice su Plavi zadržali terensku inicijativu koja je rezultirala četvrtim golom u mreži Famosa, a postigao ga je Kolčić. To je ujedno bio i konačan rezultat ove utakmice.