27

Željezničar i Široki Brijeg na Pecari podijelili bodove

U pretposljednjoj utakmici BH Telecom Premijer lige BiH, Široki Brijeg i Željezničar podijelili su bodove na stadionu Pecara odrigavši 1:1.

Utakmicu su bolje otvorili domaći igrači koji su prvu priliku kreirali u 18. minuti kada je nadomak pogotku bio Mate Pehar. Tom prilikom gostujući golman Marijan Antolović igrao je rukom van kaznenog prostora pa mu je arbitar Dragan Skakić iz Gradiške pokazao crveni karton.

Željezničar je sa igračem manje uspio povesti. Grešku Slavka Brekala kaznili su asistent Kokot i strijelac Ognjen Đelmić.

U drugom poluvremenu Široki Brijeg je krenuo na sve ili ništa, a takva igra se isplatila izjednačujućim pogotkom Zvonimira Kožulja. Prethodno je dvije stopostotne prilke propustio Brazilac Wagner koga je u oba navrata zaustavio Vedran Kjosevski.

U sudijskoj nadoknadi Zvonimir Kožulj je pogodio stativu gola Željezničara. U samom finišu Željezničar je postigao pogodak koji je poništen zbog sumnjivog ofsajda.