Prijateljska utakmica
43

Željezničar i Krupa remizirali u dobroj utakmici na Grbavici

N. K.
Nogometaši Željezničara danas su na stadionu Grbavica u okviru prijateljske utakmice remizirali s Krupom 3:3.

Gosti su iskoristili dvije brze kontre i poveli s 2:0 u prvom poluvremenu, a oba gola postigao je Jovo Lukić.

Plavi su u nastavku ubacili u brzinu više i postigli tri gola. Prvi je djelo Mujezinovića, a drugi i treći je postigao Krpić na asistencije Štilića. Konačnih 3:3 u posljednjoj minuti s bijele tačke postavlja Puzigaća.

Željezničar je u prvom poluvremenu igrao u sastavu: Erić – Stevanović, Osmanković, Bogičević, Pavić – Hajdarević, Mehić – Asim Zec, Subašić, Veselinović – Zajmović.

Drugi dio ekipa Amara Osima igrala je u sastavu: Kjosevski – Dacić, Beća, Sipović, Stanić – Sadiković, Alispahić – Ramović, Štilić, Mujezinović – Krpić.

Narednu utakmicu Željezničar igra u nedjelju protiv Širokog Brijega, a susret na Grbavici počinje u 16:00 sati.