Bundesliga
14

Wolfsburg golom Mallija slavio u Hannoveru

Nogometaši Wolfsburga pobijedili su na HDI-Areni u okviru 20. kola Bundeslige ekipu Hannovera rezultatom 1:0.

Domaći igrači su u prvom poluvremenu kontrolisali igru, imali veći posjed lopte, ali su obje ekipe bile jalove u napadima pa i promjene rezultata nije bilo.

U nastavku su gledaoci mogli vidjeti daleko bolji nogomet, a pravo je čudo šta su se sve nogometaši Hannovera ispromašivali.

Kazna je uslijedila u 72. minuti kada je Malli na asistenciju Tisseranda postigao gol vrijedan tri boda.

Mogao je Hannover do boda četiri minute prije kraja meča, ali je Bebou pogodio prečku i slavlje gostiju je moglo početi.

Hannover je uprkos porazu ostao na desetom mjestu Bundeslige, dok je Wolfsburg na 13. poziciji.