Championship
4

Vrančić s Norwichom izgubio na domaćem terenu, Đurićevom Bristolu bod na gostovanju

Mario Vrančić (Foto: Canaries.co.uk)
Nogometaši Fulhama pobijedili su na Carrow Roadu u okviru 39. kola engleskog Championshipa ekipu Norwicha rezultatom 2:0.

Oba gola za trijumf gostujuću ekipe postignuta su u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Johansen u 66. minuti i Cairney četiri minute kasnije.

Povremeni bh. reprezentativac Mario Vrančić se našao u startnoj postavi Norwicha i igrao je do 84. minute, kada je umjesto njega ušao Edwards.

Vrlo dobru utakmicu na Oakwellu odigrali su Barnsley i Bristol City, koji su podijelili bodove odigravši 2:2. Moore i Potts su pogađali za domaće, a bod gostima su donijeli Diedhiou i Brownhill.

Bh. napadač Milan Đurić u igru za gostujuću ekipu ušao je u 76. minuti umjesto Packa.