0

Višća asistent u remiju Basaksehira

(Foto: Edin Višća Facebook profil)
Basaksehir je nastavio sa nizom bez poraza. U 13. kolu turske Super lige odigrali su neriješeno sa Sivassporom (2:2).

Basaksehir će vjerovatno žaliti što nije slavio danas pošto su igrali sa ekipom koja se nalazi u zoni za ispadanje, dok je Basaksehir trenutno treća ekipa prvenstva.

Međutim, kada se uzme u obzir da je ovo već šesta vezana utakmica u kojoj Basaksehir nije okusio poraz i da su u vrhu tabele, u ovom klubu mogu biti zadovoljni.

Gosti su poveli u trećoj minuti preko Ayhana, a onda je do kraja poluvremena Sivasspor preokrenuo. U 17. minuti pogodio je Simsek da bi Chahechouhe donio preokret u 44. minuti.

Konačnih 2:2 postavio je Batdal u 61. minuti nakon prodora Edina Višće koji je bio asistent kod pogotka.