La Liga
0

Villarreal savladao Valenciju u gostima, golman Neto promašio šansu za bod Šišmiša

U 17. kolu španske La Lige sastali su se Valencia i Villarreal, a gosti su slavili s minimalnih 1:0.

Pogodak odluke viđen je na otvaranju susreta kada je Bacca matirao Neta u 24. minuti susreta.

Susret su obilježile grubosti, te je sudija Trujillo Suarez pokazao ukupno 12 žutih i dva crvena kartona. Zaza je isključen nakon sat vremena igre u redovima domaćina, dok je Trigueros dobio crveni karton u 83. minuti.

Valencia je mogla stići do boda u 90+5. minuti kada je nakon kornera i golman Neto krenuo u napad, a upravo je lopta stigla do njega, no Brazilac je šutirao pored gola i na taj način je propustio donijeti bod svojoj ekipi.