18.10.2009. u 19:49
0
0
0
Nakon sedam kola španske Primere jedina ekipa koja još nije upisala pobjedu je Villarreal, sastav koji je godinama ranije bio pretplatnik na gornji dom tabele.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
U nedjelju je Villarreal gostovao kod Xereza, sastava koji kao i oni dotad nije okusio slast uspjeha. No, nakon nedjeljnih 90 minuta Xerez je u tome uspio, pobijedili su 2-1, te su time i ostvarili prvu povijesnu prvoligašku pobjedu za ovaj klub.

Villarreal je vodio pogotkom francuskog veterana Roberta Piresa, no domaćin je preokrenuo preko Bermeja i Antonita.

Mallorca nastavlja s uspjesima ove sezone, a ostvarili su i četvrtu domaću pobjedu u isto toliko nastupa. Ovom prilikom su pobijedili Getafe 3-1, a treba reći da su do ovog nedjeljnog ogleda imali i sjajnu razliku pogodaka 9-0. No, ne vjerujemo da su previše protestirali što su primili prvi pogodak kao domaćini. Tek je važno da su nova tri boda u džepu.

Neizvjesnosti nije bilo jer je Mallorca do 70. minute imala ogromnih 3-0.

Zaragoza je odigrala 2-2 protiv Racing Santandera. Mogu žaliti za tri boda, jer su sve do 81. minute imali velikih 2-0.

Primera, 7. kolo:

Espanyol - Tenerife 2-1 (Ivan Alonso 11, 60 / Alfaro 15)

Malaga - Almeria 1-2 (Edinho 68 / Cisma 39, Soriano 40)

Mallorca - Getafe 3-1 (Alvarez 30, Aduriz 52, 70 / Albin 79)

Xerez - Villarreal 2-1 (Mario Bermejo 42, Antonito 79 / Pires 17)

Zaragoza - Racing Santander 2-2 (Pavon 22, Arizmendi 33 / Tchite 81, Serrano 85)

Tabela: 1. Barcelona 19, 2. Real Madrid 18, 3. Sevilla 15, 4. Deportivo 15, 5. Mallorca 13...