113

Velika kriza Barcelone se nastavlja, večeras je Katalonce "srušio" Radamel Falcao

D. P.
Iskusni Falcao strijelac je jedinog gola (Foto: La Liga)
Nogometaši Barcelone doživjeli su novi poraz u La Ligi, a bolji od Katalonaca bio je Rayo Vallecano rezultatom 1:0.

Utakmica je otvorena tako što su gosti tražili jedanaesterac nakon pada Sergija Aguera, ali je sudija Mateu Lahoz odbio pokazati na bijelu tačku.

Jedini gol na utakmici vidjeli smo u 30. minuti. Iskusni "lisac" Radamel Falcao se dobro snalazi i pogađa za vodstvo domaćina. Zanimljivo, proslavljeni Kolumbijac je pogodio na posljednja četiri meča protiv Barcelone.

[TWITTER]1453422876590288899[/TWITTER]

Odgovorili su gosti preko Sergina Desta, ali je šutirao preko gola iz obećavajuće situacije. Rezultatom 1:0 otišlo se na odmor.

Nastavak susreta donosi ozbiljnije šanse gostiju koji su prijetili preko Nica i Aguera. Ipak, najbolju priliku imao je Memphis Depay, ali mu je Stole Dimitrievski u 72. minuti odbranio jedanaesterac.

Ostalo je 1:0 tako da je Barcelona upisala treći poraz u posljednja četiri ligaška meča i tako ostala na devetom mjestu tabele.