Izuzetno bitna pobjeda
1

Van Dijk uzeo mobitel iz ruke navijača i snimio ludnicu nakon gola Forestu u 99. minuti

E. K.
Slavlje Virgila van Dijka (Foto: Screenshot)
Kapiten Liverpoola Virgil van Dijk uzeo je mobilni telefon od jednog navijača Redsa te snimio ludu proslavu pobjedničkog gola protiv Nottingham Foresta.

Redsi su slavili na City Groundu rezultatom 1:0 i to zahvaljujući golu Darwina Nuneza u devetoj minuti sudijske nadoknade.

Uslijedilo je veliko slavlje navijača Liverpoola na gostujućem terenu, a kapiten Redsa je uzeo telefon od jednog navijača i snimio veliko slavlje iz svoje perspektive.

Inače, Liverpool je ovom pobjedom zadržao lidersku poziciju na tabeli sa 63 osvojena boda, četiri više i utakmicom više od Manchester Cityja.

Upravo se ova dva rivala sastaju u sljedećem kolu, a taj susret će se igrati u sljedeću nedjelju sa početkomu 16:45 sati.