Jose Mourinho
0

"Uvijek je teška prva utakmica nakon Lige prvaka"

Pobjedom 2-1 protiv Catanije na domaćem terenu, nogometaši Intera su došli do sedme pobjede u devet utakmica Serije A, te su time ostali na samom vrhu tabele.

Nakon nepotpunog devetog kola talijanskog prvenstva Inter ima dva boda više od Sampdorije, te čak sedam od trećeg Juventusa, koji u nedjelju još mora odigrati ogled kod Siene.

• Uvijek je teška prva utakmica nakon Lige prvaka. I nama ova protiv Catanije nije bila laka, makar smo djelovali jako dobro tokom cijelog prvog poluvremena i u uvodnom dijelu nastavka. No, dali smo gostima nepotrebno šansu da možda čak dođu do remija. Nakon jedanaesterca su mogli i izjednačiti - rekao je Mourinho.

U posljednje vrijeme se dosta pričalo o Mariju Balotelliju i interesu Arsenala (ponajprije tamošnjeg trenera Arsenea Wengera) za tog nogometaša. Balotelli je odigrao svih 90 minuta protiv Catanije, ali Mourinho je na upit o njemu odgovorio:

• Tu sam da komentiram momčad, ne i pojedince - rekao je Portugalac, ali nakon toga promijenio ploču:

• Sneijder? Sjajan nogometaš koji je itekako bitan za nas u doslovno svakoj utakmici.