Nemoć svjetskih prvaka
92

Urugvaj pobijedio Argentinu u Buenos Airesu, frustrirani Messi davio protivnika

E. B.
Nogometaši Argentine su upisali prvi poraz otkako su osvojili Svjetsko prvenstvo, a njih je u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo pobijedio Urugvaj rezultatom 2:0.

Utakmica se igrala u Buenos Airesu, a bila je prepuna tenzija koje su kulminirale u 20. minuti kada je frustrirani Lionel Messi počeo daviti Mathiasa Oliveru koji se prije toga sukobio s Rodrigom De Paulom.

"Radije ne bih rekao što mislim, ali ti mladići bi trebali naučiti poštovati starije", rekao je Messi nakon utakmice o tom incidentu poslije kojeg nije dobio čak ni žuti karton.

[TWITTER]1725318445862977917[/TWITTER]

Inače, prvi pogodak za Urugvaj je postigao Ronaldo Araujo u 42. minuti, a konačan rezultat je postavio Darwin Nunez u 87. minuti.

Argentina je u kvalifikacijama i dalje vodeća s 12 bodova, a Urugvaj je drugoplasirani s dva boda manje.