Kup Italije
2

Udinese zabio osam pogodaka Perugiji, Bajić presjedio susret na klupi

U šesnaestini finala Kupa Italije sastali su se Udinese i Perugija, a domaća ekipa je ponizila goste slavivši sa čak 8:3.

Udinese je nakon 40 minuta igre vodio rezultatom 3:0, a u strijelce su se upisali Danilo (17.), Maxi Lopez (penal 34.) i Lasagna (40.). Do kraj poluvremena Cerri je iz penala smanjio na 3:1.

Potom je na scenu stupio Maxi Lopez koji je postigao naredna tri pogotka ekipe iz Udina. U 49. minuti povisio je na 4:1, a nakon što su Bianco (55.) i Mustacchio (61.) smanjili na 4:3, iskusni Argentinac je pogodio u 63. iz penala, a potom i u 70. minuti za 6:3.

Do kraja susreta u strijelce su se upisali i Ingelsson (82.) i Jankto (86.) za konačnih 8:3.

Riad Bajić je, čak i uprkos ubjedljivom vodstvu, presjedio na klupi domaće ekipe svih 90 minuta susreta.

Udinese će u osmini finala igrati protiv Napolija.