Nakon ispadanja iz Premiershipa
0

U West Hamu se zahvalili treneru Grantu

Nakon ove nedjelje i utakmice pretposljednjeg 37. kola Premiershipa znano je da će nogometaši londonskog West Hama od sljedeće sezone igrati u drugoligaškom okruženju (Championship).

West Ham je uoči posljednja dva kola imao teoretske šanse ostati prvoligaš, a one su se pojačale na poluvremenu nedjeljne utakmice budući da su kod direktnog konkurenta Wigana vodili s 2-0. No, u nastavku su primili tri pogotka, onaj posljednji u trećoj minuti sudijske nadoknade, pa je sve završilo na tužan način po tu ekipu.

Nedugo nakon svega iz kluba su zvanično objavili da se od tog trenutka zahvaljuju svom dosadašnjem strategu, Izraelcu Avramu Grantu, koji tako neće voditi tim u posljednjem meču ove sezone, a to je domaća utakmica protiv Sunderlanda.