Premiership
0

Tri boda za Arsenal

Arsenal je lagano došao do sva tri boda protiv Middlesbrougha u 34. kolu engleskog nogometnog prvenstva. Slavili su “topnici” na Emiratesu 2-0, a oba gola zabio je kapetan momčadi Cesc Fabregas.

Po jedan gol u svakom poluvremenu bili su dovoljni za 18. ovosezonsku pobjedu momčadi Arsena Wengera. Prvi je Fabregas zabio u 26. minuti u desni donji kut nakon proigravanja Andreja Aršavina iz sredine kaznenog prostora, dok je drugi zabio nakon sjajnog proigravanja Emmanuela Ebouea u prostor u 67. minuti, predriblavši vratara Brada Jonesa i pogodviši potom praznu mrežu.

Bili su to njegov drugi i treći prvenstveni pogodak ove sezone, a Arsenalu je to bila 20. uzastopna premierligaška utakmica u kojoj nije poražen.