30

Totti postao najbolji strijelac rimskih derbija, postigao gol i napravio selfie s navijačima

Bivši talijanski reprezentativac i legendarni kapiten Rome Francesco Totti upisao se danas u historiju nakon što je na utakmici protiv gradskog rivala Lazija postao najbolji strijelac rimskih derbija u historiji. To je proslavio na originalan način.

Podsjetimo, Lazio je na današnjoj utakmici protiv Rome imao dva gola prednosti. Laziale je u prednost doveo Mauri u 25. minuti, a četiri minute kasnije je na 2:0 povisio Anderson. Tim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme, a onda je na scenu stupio Totti i upisao se u historiju. Na 2:1 je smanjio u 48. minuti, a u 64. je pogodio mrežu gradskog rivala za 2:2 i donio bod Vučici.

Legendardni kapiten Rome je drugi pogodak proslavio originalno, napravio je selfie s navijačima. Mobitel je posudio od jednog zaposlenika Rome. Kako je to izgledalo, pogledajte u prilogu.